Щодо реагування працівників на сигнал «Повітряна тривога»
22 липня 2022 року працівниками апарату суду було обговорено план реагування, шляхи евакуації та дії працівників апарату суду при звучанні сигналу «Повітряна тривога».
У хвилини небезпеки кожному необхідно мобілізувати себе, бути зосередженим та уважним, діяти максимально швидко.
Дії під час «Повітряної тривоги»:
- Забезпечити негайне оповіщення працівників апарату суду та відвідувачів суду про повітряну тривогу, інші надзвичайні ситуації.
- Відвідувачам суду повідомити про місце знаходження найближчого укриття, в якому потрібно залишатися, поки з офіційних джерел не надійде інформація про відбій повітряної тривоги.
- Працівникамапарату суду – вжити заходів для збереження на персональному комп’ютері інформації та документів, що знаходяться на робочому місці.
- Відповідальній особі (судовому розпоряднику) пересвідчитися, що наявність громадян у приміщенні суду скорочена до мінімуму. Пройти до найближчого укриття. Якщо немає можливості перейти в укриття, необхідно знаходитися у найбільш безпечному місці у суді ( подалі від вікон, бажано за двома стінами.)
За наявності небезпеки (вибухи, пожежа внаслідок обстрілу) відповідальній особі:
- повідомити про надзвичайну ситуацію відповідні служби (ДСНС, поліція, швидка, ТУ ДСА України в Вінницькій бласті);
- організувати евакуацію персоналу та відвідувачів затвердженими шляхами евакуації, повідомити відвідувачів про найближче укриття;
- організувати зустріч нарядів рятувальних служб;
- надати домедичну допомогу постраждалим.
Після завершення небезпеки штаб дає команду про відміну повітряної тривоги, після неї можна виходити з укриття та повертатися до звичних справ.
Бережіть себе! Разом переможемо!